Dlaczego warto wprowadzić usługę Pedicure w swoim salonie i jak ją poprawnie sprzedawać w Social Media?

Webinar „dlaczego warto wprowadzić usługę Pedicure w swoim salonie i jak ją poprawnie sprzedawać w Social Media” skierowany dla stylistek, które wciąż nie mają usługi pedicure w swoim salonie kosmetycznym lub wykonują ją „jak manicure”.
 
Co da Ci ten webinar? 
1. Dostęp do kupienia maratonu online Pedicure. Tak! Tylko osoby, które będą na webinarze będą mogły wykupić ten maraton. Czujesz ekskluzywność? 
2. Oczywiście poprawnie rozłożone fakty o tej usłudze. Przeliczenie wad i zalet. Opowiem Ci z własnego doświadczenia jak można zwiększyć nie tylko ilość kasy w portfelu ale także lojalność klientów. 
3. Jak to sprzedać? Super oczywiście umieć czy chcieć coś robić ale co z tego skoro umiejętności sprzedażowe są zerowe. W nasze czasy sprzedaż to podstawa, w tym Cię na pewno przekonam! 
 
Punktów mogę zliczać niesamowitą ilość ale już te 3 powody dadzą Ci więcej niż inwestycja w ten webinar. Która wynosi 25,90 zł czyli duży kubek sezonowej kawki w Starbucks! 
 
Zaczynamy 03.04.2024 o godzinie 19:00 OBOWIĄZKOWO zapoznaj się z mailem dołączonym po kupieniu, tam znajdziesz całą instrukcję.